Příběhy

Aneta & Marek
"Fotky jsou parádní, moc děkujeme"

Aneta & Marek
Wedding
Magda & Ales
"My jsme byli moc spokojen, nechtěli jsme totiž fotografy, kteří by se specializovali pouze na svatby a jejichž fotky po 5 letech praxe vypadají jako přes kopírák. Focení bylo přirozené a my jsme si ho užili:-)

Magda & Ales
Wedding
Peťa a Lukáš
Veroniku a Martyho poznam este z VS, ked sme spolu byvali. Aj potom co sme sa uz moc nestretavali som neustale s nadsenym sledovala ich vyvoj vo foteni. Ked som premyslala kto by mi mal nafotit svadbu, tak volba bola velmi rychla. Prirozene, uvolnene, ale hlavne prekrasne fotky. Vedela som, ze fotky budu krasne, ale uprimne ma prekvapili ako moc. Moc im dakujeme ze zdokumentovanie naseho dna. 😊

Peťa a Lukáš
Wedding
Verča je skvělá fotografka. Má zajímavé nápady, originální úhly pohledu a prostě skvělý profesionální přístup. Byli jsme velice spokojeni. Rozhodně ji doporučujeme. Díky moc, Veru!
Když si vybavíme náš svatební den zaplaví nás pocit velkého štěstí. Byl to nádherný den, který předčil všechna naše očekávání. Jediné co mě osobně mrzí je, že tak rychle utekl. Pamatuji si jak mě v neděli přepadla ohromná nostalgie, že se to všechno už stalo a tak nějak rychleji, než by člověk čekal. Neúměrně tomu jak dlouho jsme svatbu připravovali a těšili se na ni. Pak k nám pomalu začaly přicházet příběhy ostatních ze svatby. Jak oni vnímali ten den, co zažili a náš den se o to jejich povídání tak trochu prodloužil. A když k nám dorazily fotky a video, tak už jsme měli nástroj, který nás vždycky do toho dne zase tak trochu vrátí a za to jsme ohromně vděční.

Ceník

  • cena je variabilní podle počtu hodin a lokality svatby
  • v Brně, Třinci a blízkém okolí si za dojezd neúčtujeme nic
  • celodenní focení od ranních příprav nevěsty až po první tanec trvá zhruba 10 hodin
  • na svatbách vždy fotíme oba
  • 250 – 300 upravených fotografií ve vysokém rozlišení
  • 40 vámi vybraných fotografií ve velikosti 10 x 15 cm vytištěných na kvalitních archivačních papírech
  • 1 vytištěná fotografie ve větším formátu až do velikosti A2
  • před svatbou se rádi nezávazně setkáme s váma oběma u kávy nebo čaje a vše probereme osobně
  • dále nabízíme párům, které mají zájem o svatební focení, také předsvatební focení za poloviční cenu 1 000 Kč

Cena 15 000


Chcete abychom zachytili i Váš svatební příběh?

NAPIŠTE NÁM