SVATBY

Příběhy

Aneta & Marek
"Fotky jsou parádní, moc děkujeme"

Aneta & Marek
svatba
Magda & Aleš
"My jsme byli moc spokojen, nechtěli jsme totiž fotografy, kteří by se specializovali pouze na svatby a jejichž fotky po 5 letech praxe vypadají jako přes kopírák. Focení bylo přirozené a my jsme si ho užili:-)

Magda & Aleš
svatba
Peťa & Lukáš
"Veroniku a Martyho poznam este z VS, ked sme spolu byvali. Aj potom co sme sa uz moc nestretavali som neustale s nadsenym sledovala ich vyvoj vo foteni. Ked som premyslala kto by mi mal nafotit svadbu, tak volba bola velmi rychla. Prirozene, uvolnene, ale hlavne prekrasne fotky. Vedela som, ze fotky budu krasne, ale uprimne ma prekvapili ako moc. Moc im dakujeme ze zdokumentovanie naseho dna. 😊 "

Peťa & Lukáš
svatba
Veronika a Luboš
"Verča je skvělá fotografka. Má zajímavé nápady, originální úhly pohledu a prostě skvělý profesionální přístup. Byli jsme velice spokojeni. Rozhodně ji doporučujeme. Díky moc, Veru!"

Veronika a Luboš
svatba
Když si vybavíme náš svatební den zaplaví nás pocit velkého štěstí. Byl to nádherný den, který předčil všechna naše očekávání. Jediné co mě osobně mrzí je, že tak rychle utekl. Pamatuji si jak mě v neděli přepadla ohromná nostalgie, že se to všechno už stalo a tak nějak rychleji, než by člověk čekal. Neúměrně tomu jak dlouho jsme svatbu připravovali a těšili se na ni. Pak k nám pomalu začaly přicházet příběhy ostatních ze svatby. Jak oni vnímali ten den, co zažili a náš den se o to jejich povídání tak trochu prodloužil. A když k nám dorazily fotky a video, tak už jsme měli nástroj, který nás vždycky do toho dne zase tak trochu vrátí a za to jsme ohromně vděční.

Ceník

 

  • 6 hodin focení 12 000 Kč
  • 10 hodin focení 17 000 Kč
  • 13 hodin focení 20 000 Kč

 

  • na svatbách vždy fotíme oba
  • 250 – 300 upravených fotografií ve vysokém rozlišení podle počtu hodin focení a velikosti svatby
  • před svatbou se rádi nezávazně setkáme s váma oběma u kávy nebo čaje a vše probereme osobně popř. upravíme nabídku podle vás
  • můžeme se potkat i na procházce a vyzkoušet si před svatbou párové focení za zvýhodněnou cenu 1 500 Kč
  • v Brně, Třinci a blízkém okolí si za dojezd neúčtujeme nic
  • ale rádi na svatbu dojedeme i dál (cestovné 8 Kč/km)


Chcete abychom zachytili i Váš svatební příběh?

NAPIŠTE NÁM